Tatili Fırsata Çeviren Ucuz Uçak Biletleri

Yaz geldi! Tatil kapıda. Kimimiz tatil planlarını çoktan yaptı kimimiz ise hala daha kararsız… Tüm yıl boyunca çalıştınız didindiniz… Güzel bir tatil yapmak, istediğiniz bir seyahate çıkmak hepimizin hakkı. Yoğun stres, ev, okul, iş hayatı derken ufak bir soluk almak için siz de acele edin ve erken rezervasyon fırsatlarından faydalanın. Özellikle son günlerde artan tatil planlarına karşılık Anadolu Jet’te bizler için kolları sıvadı ve kampanyaları çoğalttı. Yıllardır bir Anadolu Jet kullanıcısı olarak şunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki, güvenli ulaşımda en iyisi. Güler yüzlü hizmet anlayışı ve imkânları ise cabası.

Denizin, kumun ve güneşin tadını doyasıya yaşamak ve bunun için çok daha uygun fiyatlarla uçmak sizin elinizde. Zamandan ve bütçeden tasarruf imkânı için Anadolu Jet’e bir göz atın derim.

Yakın zamanda küçük bir hafta sonu planı yaptım ve erken rezervasyon için hemen Anadolu jetten satın aldım. Üstelik bunun için öyle aylar öncesinden plan yapmaya, bileti hazırlamaya gerek yok sadece birkaç hafta yeterli. Çünkü Anadolu Jet, herkesi uygun fiyatlarla uçurma anlayışına sahip olduğu için sürekli kampanyalar yapıyor. Yani mutlaka birisine denk gelirsiniz. Sadece uçak biletinizin resmi bir tatile gelmemesine dikkat edin. O dönemlerde uygun bilet bulmak neredeyse imkânsız.

Yurt dışı seyahat planınız varsa ve bunu nasıl ucuza getiririm diye soruyorsanız ise bunun için birkaç ay öncesinden biletinizi alın derim. Ayrıca aktarmalı bir yolculuk seçerek ya da gece yarısından sonraki yolculuk seçeneklerinde de aynı uygunlukta biletler bulabilirsiniz. Bir diğer alternatif ise sınırlı sayıdaki koltukları kollamanız. Eğer şansınız yaver gider ve böyle bir koltuk bulursanız hiç beklemeyin derim. Sanırım bana bu birkaç kere denk gelmişti. Bu mutluluğun tarifi yok. Anadolu jet bahar ve yaz fırsatlarını değerlendirip kampanyalı uçuşlardan faydalanmak istiyorsanız siz de benim gibi planınızı yapın, rotanızı belirleyin ve biletinizi geç kalmadan şimdiden hemen alın.

Paylaş

Bir Cevap Yazın